Для клієнтів

Гарантія товару 6 місяців з моменту продажу.
1.Гарантія на товар 6 місяців з моменту продажу, товар куплений за терміном більше ніж 6 місяців автоматично повертається вам назад.
2. Захисне скло та плівки які намагалися клеїти на телефон або планшет, з них знімалася заводська плівка або підкладка, немає стікера – поверненню та обміну НЕ підлягають! І автоматично їдуть назад! Так само скло з написами не сідає або не клеїться поверненню та обміну не підлягають. Якщо бачите браковане, відправляйте назад із зазначенням причини браку. На обмін і повернення приймаються тільки скло із заводським браком або боєм (про битий товар ви інформуєте нас при отриманні товару протягом п'яти робочих днів з моменту отримання).
3. Повернення бракованого товару тільки з накладною та вказівкою причини повернення (якщо візуально не видно що бракований товар, і немає паперу із зазначенням причини повернення, то цей товар автоматично повертається вам назад).
4. Повернення ліквідного товару тільки з накладною та зазначенням причини повернення протягом 7-ми робочих днів після отримання посилки! (Випадково замовили, переплутали і т.д.)
5. Назад приймається товар у такому самому вигляді, як Ви його отримали, без будь-яких змін (наклеєних стікерів, штрих кодів, написів маркером тощо.). Якщо цей пункт порушено, цей товар автоматично повертається вам назад!
6. Товар з явними ознаками зношування виробів та упаковки не приймається (уживані тощо)!
7. Товар із пошкодженими наклейками (стікерами) та не комплект поверненню та обміну не підлягає!
8. Розпродаж обміну та поверненню не підлягає (позиції у розпродажі вказані в прайсі)!
9. Питання наявності товару за накладною розглядаються протягом трьох робочих днів з моменту отримання.